KIRŞEHİR ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ
KIRŞEHİR'DE ABİDE UYGULAMALARI
ABİDE Uygulaması İlimizde de Gerçekleştiriliyor.![KIRŞEHİR'DE ABİDE UYGULAMALARI](/meb_iys_dosyalar/2024_04/30111008_whatsappimage20240429at16.42.13.jpg)
29 Nisan - 3 Mayıs tarihleri arasında ilimizde Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yürütülmekte olan Akademik Becerilerin İzlenmesi ve Değerlendirilmesi (ABİDE) Projesi kapsamında 4, 8 ve 10. sınıf düzeylerinde başarı testleri uygulanmış olup aynı öğrencilerin anketlerle de görüşleri alınmıştır.